Zacznij tutaj!

Cześć, miło Cię tutaj widzieć!

Daj mi chwilkę, a opowiem Ci, kim jestem i co tu robię. Skoro zainteresował Cię mój blog, to znaczy, że tak samo, jak ja nie lubisz nudy w swojej codzienności. 

Jeśli to czytasz, to zapewne chcesz poznać lepiej twórcę tego miejsca w sieci. 

Świetnie! Zaczynajmy!

Nazywam się Edyta, a Ty właśnie masz okazję przyglądać się miejscu, w któremu przez ostatni rok poświęciłam każdą wolną chwilę. Blog powstał z prostej przyczyny. Moje pomysły kłębiły się w głowie, kolejne inspiracje zapisywałam na kartkach, później kartki ginęły w niewiadomych okolicznościach, a ja czułam niedosyt. To miejsce stało się moim notatnikiem. Tutaj zapisuje moje najlepsze projekty, o których chce zawsze pamiętać. A Wasz odzew jest moją motywacją do realizacji kolejnych projektów.

Dekoruj chwile to blog dla wszystkich, którzy działają kreatywnie w dowolnym aspekcie swojego życia. Czego możesz się tutaj spodziewać ? Dużej dawki inspiracji, wskazówek oraz motywującego kopa do działania. Za każdym razem, tworząc kolejne instrukcje, analizuję ich zrozumiałość. Pragnę, aby nawet przeciwnik wszelkiego DIY po przeczytaniu pomyślał „Jakie to proste!”Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do pobudzenia swojej kreatywności i nie tylko.

Koniec z zatrzymywaniem się tylko na marzeniach o pięknych wnętrzach. Czas na realizację i Tobie też to radzę. Wstań, chwyć do ręki farbę, złap za pędzel i pomaluj ścianę, krzesło, półkę, a później żyj szczęśliwie w swoim wymarzonym wnętrzu. Wcale nie potrzebujesz do tego wygranej w totka lub męża milionera.

 

Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się ze mną na dekorujchwile@wp.pl lub wypełnij formularz.

Close