IDZIE WIOSNA – IDZIE NOWE !

Przez cały tydzień skrupulatnie obserwuje to, co dzieje się w blogosferze. Najciekawsze treści, wydarzenia i wpisy zapisuje w zakładkach przeglądarki, ale po co mają tam tak tkwić w nieskończoność, skoro mogę się nimi podzielić z Wami. Dlatego dziś zapraszam Was na pierwszy wpis z cyklu tygodniowych migawek. Trochę bardziej na luzie, bez ładu i składu i określonych ram i zasad. Chciałabym, aby kolejne odsłony migawek przypominały pogaduchy z koleżanką przy kawie w dobrej kawiarence.

Ja pokażę kilka moich perełek zbieranych przez cały tydzień, a Ty opowiesz mi, co udało Ci się wypatrzeć w wirtualnym świecie i nie tylko. Chciałabym być z Wami bliżej nie tylko na social mediach, ale również tutaj — na blogu. Koniecznie dajcie znać, co myślicie o takim luźnym poście raz w tygodniu.

Nie przedłużając, zapraszam Was na pierwszą garść tygodniowych inspiracji.


CO MNIE URZEKŁO W TYM TYGODNIU ?


Ach! Marta z Bosy dom potrafi zachwycić mnie swoimi zdjęciami. Jej domowe biuro to istny majstersztyk! Jednak tym razem przeszła samą siebie. Zobaczcie tylko jaki piękny stojak gimnastyczny dla malucha wykonała wraz z mężem. Niech mi teraz ktoś powie, że rzeczy wykonane własnoręcznie wyglądają tanio i tandetnie. To chyba najlepszy prezent, jaki może otrzymać dziecko od rodziców (zaraz po wspólnie spędzonym czasie).

Wielkanocne pudełeczka z folkowym motywem od Weroniki z mavelo.pl

pudełko wielkanocne

Weronika jest moją mistrzynią, jeśli chodzi o papierowe dekoracje. Pokazuję, że własnoręcznie zrobione pudełeczko wcale nie musi wyglądać tandetnie i tanio. Jej pierniczkowe pudełeczka świetnie sprawdziły mi się podczas Bożego Narodzenia. Teraz Weronika znów mnie nie zawiodła. Zobaczcie tylko na uroczę pudełeczka w kształcie kurnika z folkowymi dodatkami, które uwielbiam. W moim domu nie praktykuje się szukania słodyczy podrzuconych przez zajączka, ale w tym roku chyba zrobię wyjątek i zapakuje kilka słodkości w uroczę pudełeczka.

Słoiczki na przyprawy i etykiety do pobrania

organizer przyprawyAnia zaskakuje mnie swoimi prostymi, a jednak efektywnymi pomysłami DIY. Jak już mogliście zauważyć, uwielbiam nadawać produktom codziennego użytku nowe życie. Na blogu mogliście zobaczyć segregator wykonany z pudełka po proszku do prania. Ania natomiast wykorzystała słoiczki po konfiturach, aby stworzyć organizer na przyprawy. Dodatkowo możecie pobrać również piękne etykiety na słoiki i uzupełnić je własnoręcznie lub wydrukować już gotowe.

 

Babski Refreszing

grupa na fbPaula jest moją skarbnicą wiedzy, jeśli chodzi o metamorfozę mebli. Jeśli macie ochotę podzielić się swoimi dziełami lub po prostu potrzebujecie porady odnośnie odnawiania mebli i nie tylko, powinniście dołączyć do nowo powstałej grupy na Facebooku. Coś czuję, że będzie się działo!

 

CO NOWEGO NA BLOGU ?

Marzec był bardzo intensywnym miesiącem i minął mi w zaskakująco szybkim tempie. Remontowe sprawy pomału schodzą na drugi plan i mam nadzieję, że w końcu będę mogła trochę więcej czasu poświęcić na dopieszczenie bloga.

Zachęcam Was do śledzenia najnowszych wpisów, ale także zobaczenia starszych pomysłów DIY

Jeśli jeszcze nie wypełniliście plannera na kwiecień – to już ostatnia chwila ! Wykorzystaj weekend i zaplanuj nadchodzące tygodnie.

Planner do pobrania – TUTAJ !

A Ciebie co zainspirowało w kończącym się tygodniu ? Mam nadzieję, że mieliście chociaż chwilę, aby nacieszyć się piękną pogodą. Czekam na Wasze ciekawe polecajki !

Miłego dnia !

Edyta