Czy ktoś wie, co stało się z lipcem ? Za każdym razem, kiedy tworzę nowy planner, nie mogę uwierzyć, jak szybko minął poprzedni miesiąc. Mam wrażenie, że czas wakacji mija mi jeszcze szybciej. Pod koniec czerwca podjęłam decyzję, że lipiec będzie dla mnie miesiącem totalnego resetu. To była najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Nigdzie się nie śpieszyłam, delektowałam się wspólnymi chwilami z rodziną, łapałam bezkarnie każdy promień słońca. Tego właśnie mi brakowało ! W sierpniu za to chce popracować nad wyglądem bloga i nad swoją systematycznością.

A Ty co planujesz na kolejny miesiąc ?

 

 

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W plannerze na głównym planie znajduje się kalendarium, które ułatwi Ci rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możesz zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Tobie osób, o których nie chcesz zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka Cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz zapisać go również w rubryce PLANY NA SIERPIEŃ, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz.

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej.

Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

 

Kilka informacji technicznych :

Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło <3

Przed wydrukowaniem zaznacz opcję „dopasuj do strony” bądź „zmniejsz do rozmiaru strony”, aby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

➤ Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hashtagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

 

CHCESZ POBRAĆ PLANNER?

[ KLIKNIJ TUTAJ ]

 

 

Podoba Ci się mój planner? Podziel się nim z przyjaciółmi na FB! 

Jeśli korzystasz z moich małych pomocników w organizacji czasu – będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage na FB. Dzięki temu nigdy nie przegapisz nowych wpisów i ciekawostek za kulis.