Świąteczna przerwa już za nami. Mam nadzieję, że wypoczęliście i nabraliście sił na nowe wyzwania, które z pewnością czekają na Was w tym rozpoczynającym się roku. Przede mną wiele nowych, nieznanych dotąd zadań, dlatego okres świąteczny starał się spędzić w gronie najbliższych z dala od laptopa i wirtualnego świata. Skupiając się na miłych i przyjemnych drobnostkach, czego efektem ubocznym jest mnóstwo planów i pomysłów na kolejne projekty DIY. Jednak zanim zabiorę się do pracy, korzystając z ostatniego dnia urlopu, stworzyłam planner na styczeń 2017.

Już wiele razy testowałam różnorakie sposoby na notowanie moich planów, ale muszę przyznać, że ten okazał się najlepszy. Na jednej kartce mogę rozplanować wszystkie najważniejsze wydarzenia, które czekają mnie w nadchodzącym roku. Plan miesiąca wisi na mojej tablicy nad biurkiem, dzięki czemu zawsze mogę na niego zerknąć i dopisać kolejne wydarzenia.

Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. W plannerze znajdziecie również miejsce, w którym możecie zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Wam osób, o których nie chcecie zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka Was ważne wydarzenie dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możecie zapisać go również w rubryce WAŻNE, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnicie i dobrze się do niego przygotujecie.

Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różnego typu indywidualne notatki.

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej. Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

Kilka informacji technicznych :

? Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

? Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając pamiętaj o oznaczeniu skąd go posiadasz. Wystarczy link do bloga 😉

? Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

? Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hasztagu #dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

CHCESZ POBRAĆ PLANNER? KLIKNIJ TUTAJ

A jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi pomysłami zapraszam Cię na mój fanpage na FB ➨ KLIK

Mam nadzieję, że mój planner umili Wam planowanie pierwszego miesiąca nowego roku. Jeśli będzie duże zainteresowanie, z chęcią stworzę kolejne wersje na następne miesiące. Jednak liczę na Wasze sugestię i propozycję zmian. Jeśli coś nie działa lub chcielibyście zmienić wygląd plannera, koniecznie napiszcie mi w komentarzach. Jest to mój pierwszy tego typu projekt, dlatego będę ogromnie wdzięczna za Waszą pomoc.
Ściskam!
Edyta