Zacznij tutaj!

Cześć, miło mi Cię tutaj gościć!

Skoro zainteresował Cię mój blog, to znaczy, że tak samo, jak ja nie lubisz nudy w swojej codzienności. A jeśli to czytasz, to zapewne chcesz poznać lepiej twórcę tego miejsca. Daj mi chwilkę, a opowiem Ci, kim jestem i co tu porabiam.

Zaczynajmy!

Nazywam się Edyta i owszem, jestem uzależniona od DIY w każdej postaci i wcale z tego powodu nie zamierzam zapisywać się na odwyk wręcz przeciwnie! Chcę zarażać swoją pasją jak najwięcej osób. Przez ostatni rok poświęciłam każdą wolną chwilę na rozwój tego miejsca. Dziś bez blogowania nie wyobrażam sobie mojej codzienności.


Jaka jest autorka tego bloga ?

To młoda dziewczyna, która wkraczając w dorosłość, wcale nie chciała rezygnować ze swojej twórczej natury. Postanowiła przeciwstawić się szarej rzeczywistości i działać! Dlatego powstało to miejsce. Tutaj zapisuje moje najlepsze projekty, o których chce zawsze pamiętać. A Wasz odzew jest moją motywacją do realizacji kolejnych projektów.


Dekoruj chwile to blog dla wszystkich, którzy działają kreatywnie w dowolnym aspekcie swojego życia. Czego możesz się tutaj spodziewać ? Dużej dawki inspiracji, wskazówek oraz motywującego kopa do działania. Za każdym razem, tworząc kolejne instrukcje, analizuję ich zrozumiałość. Pragnę, aby nawet przeciwnik własnoręcznie tworzonych rzeczy po przeczytaniu pomyślał Jakie to proste!. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do pobudzenia twojej kreatywności.


Koniec z zatrzymywaniem się tylko na marzeniach o pięknych wnętrzach, trafionych prezentach czy codziennych przyjemnościach. Czas na realizację i Tobie również to radzę. Wcale nie potrzebujesz do tego wygranej w totka lub męża milionera.


Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się ze mną na dekorujchwile@wp.pl lub wypełnij formularz.

    Close