Dopiero co cieszyliśmy się ze świątecznej przerwy, a już za kilka dni kolejny powód do wypoczynku. Z taką perspektywą od razu lepiej wraca się do obowiązków,gdy na horyzoncie widać już weekend majowy. Macie jakieś szczególne plany ?

Osobiście nie planuje nigdy majówki. Zdecydowanie stawiam na spontaniczne wypady, pogaduchy z przyjaciółkami i totalny odpoczynek. Ale jeśli macie do polecenia niesamowite miejsca w Małopolsce, które trzeba odwiedzić, dajcie mi koniecznie o nich znać.

Do maja pozostało zaledwie kilka dni, warto poświęcić trochę czasu na jego zaplanowanie. Dlatego dziś przychodzę do Was z zupełnie nowym plannerem. Nie zapomnij wpisać dużo rowerowych wycieczek, piknik na zielonej trawie i uśmiech każdego dnia. Maj to w końcu jeden z najpiękniejszych miesięcy, oby tylko pogoda dopisała.

W tym miesiącu proponuje Wam iście wiosenny planner. To wszystko przez Kasie z bloga ZENJA.PL, która zaraziła mnie tworzeniem własnych rysunków i grafik. Miała rację! Kiedy zaczniesz, to już nie ma odwrotu. Do druku wysyłam Wam wersję czarno-białą, a Wy możecie samodzielnie wypełnić planner kolorami lub pozostawić go w minimalistycznej wersji.

 Kilka informacji technicznych :

Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło <3

Przed wydrukowaniem zaznacz opcję dopasuj do stronyaby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila, pozostaw komentarz. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hashtagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła polubić i skomentować twoje zdjęcie.

Podoba Ci się mój planner? Podziel się wiadomością o nim z innymi np. na Facebooku! 

Jeśli korzystasz z moich małych pomocników w organizacji czasu – będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage na FB. Dzięki temu nigdy nie przegapisz nowych wpisów i ciekawostek za kulis.

Miłego planowania!

Edyta