Wczorajsze zadanie było dość proste. Dziś idziemy o krok dalej. Nadal będziemy potrzebowali kartki i długopisu. Możesz również wykorzystać farby, kredki lub pisaki. Wszystko zależy od twojej inwencji twórczej.

ZASADY :

  • Dzisiejsze hasło to „KUBEK”. Twoim zadaniem jest narysować przedmiot z hasła na wiele sposobów. Pozwól ponieść się wyobraźni. 
  • Dodatkowo możesz ustawić minutnik na 3 minuty i sprawdzić ile wersji jednej rzeczy jesteś w stanie stworzyć w tym czasie.
  • Do wykonania zadania wystarczy Ci tylko kartka i długopis, ale możesz użyć innych przyborów.
  • Zadanie jest treningiem twórczym, nie przejmuj się, że nie potrafisz rysować. Praktyka czyni mistrza! Nie poddawaj się na jednej próbie.
  • Jeśli zadanie Ci się spodobało, możesz zmienić hasło na inne i powtórzyć całą zabawę.

WSZYSTKO JASNE ? A WIĘC DO DZIEŁA!

 

Jestem bardzo ciekawa waszych efektów. Jeśli chcecie, możecie podesłać mi w komentarzu realizację tego zadania. Ja swoją wersję na pewno pokażę na IG, więc jeśli jeszcze mnie tam nie obserwujcie, to zachęcam. Nie muszą to być rysunki niczym prawdziwego artysty. Sama nie posiadam wielkich talentów plastycznych. W zadaniu chodzi o pobudzenie naszej twórczej sfery i oczywiście dobrą zabawę. Nie zapominajcie o tym!

Podoba Ci się twórcze wyzwanie ? Podziel się informacją o nim z innymi np. na Facebook 😉

Do zobaczenia jutro !

Edyta