Planner na marzec 2017 do pobrania

at
planner-na-marzec-2017

Do oficjalnego nadejścia wiosny pozostało już tak nie wiele. Ale ja już czuję jej obecność. Jeśli nie zdążyliście zrealizować swoich postanowień noworocznych, to wiosna jest idealnym momentem na wypełnienie zaległości. Ja właśnie odkopałam mój rower z piwnicy i już nie mogę się doczekać rowerowych wycieczek. Wykorzystajcie ostatni tydzień lutego, aby zaplanować kolejny jeszcze lepszy miesiąc. Pamiętajcie jednak, aby Wasze plany i cele nie zostały jedynie na papierze.

kalendarz na marzec

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W plannerze na głównym planie znajduje się kalendarium, które ułatwi Wam rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możecie zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Wam osób, o których nie chcecie zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz zapisać go również w rubryce PRIORYTETY, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz..

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej. Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

kalendarz marzec
Kilka informacji technicznych:

? Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

? Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło ?

? Przed wydrukowaniem zaznacz opcję dopasuj do strony, aby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

? Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

? Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hasztagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

CHCESZ POBRAĆ PLANNER? KLIKNIJ TUTAJ

A jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi pomysłami zapraszam Cię na mój fanpage na FBKLIK

marzec planner
Mam nadzieję, że mój planner umili Wam planowanie miesiąca. Jeśli coś nie działa lub chcielibyście zmienić wygląd plannera, koniecznie napiszcie mi w komentarzach.

Miłego planowanie! Do następnego.
Edyta

 • Piękny i minimalistyczny planer!

 • Uwielbiam takie plannery 🙂 Często z nich korzystam. Dziękuje!

 • Sonia Dynarska

  Zapowiada sie ciekawie! Też lubię porządek i przede wszystkim porządny plan działania 😉

 • Justyna G

  Świetna sprawa z tym plannerem! Ja zaczęłam sobie zapisywać plan dnia w notatkach na telefonie, ale chyba będę musiała też spróbować z Twoim pomysłem 😀 Wygląda ładnie, mam nadzieję, że pomoże mi się bardziej zorganizować 😉

 • Przelewanie celów na papier ma sens i zbliża nas do ich realizacji szybciej niż gdybyśmy mieli je jedynie w naszych myślach http://www.adriana-style.com

 • Świetny jest, wydaje mi się, że nie trzeba tu nic zmieniać – jasno, prosto i przejrzyście 🙂
  Matko, żebym ja była tak poukładana, żeby w ogóle pamiętać o planowaniu! Myślę, że to u mnie sprawdziłoby się tylko, gdybym powiesiła go sobie nad biurkiem i tak zrobię, zobaczymy 🙂

  • Koniecznie napisz mi pod koniec miesiąca czy udało się zrealizować zaplanowane rzeczy 😉 Trzymam kciuki <3

 • cudowny! w dzisiejszych coraz to bardziej uporządkowanych u większości czasach -przydatna rzecz 🙂

 • bardzo fajny, prosty i minimalistyczny planer – tak jak lubię 🙂

 • Kiedyś sama tworzyłam takie plenery muszę do tego wrócić 🙂

 • Fajny. Uwielbiam takie plannery, tylko potem zapominam w nich pisać.

 • Prosty i przejrzysty! 🙂 Czyli taki, jak trzeba! 🙂

 • Właśnie takiego potrzebowałam. Staram się bardziej zorganizować. Zobaczymy, co z tego starania wyjdzie 😀 Dzięki 🙂

 • Planer wygląda świetnie i gdybym nie miała swojego marmurkowego Studio of Basic Design, na pewno zdecydowałabym się na wykorzystanie tego Twojego. 🙂 Dobra robota!

 • Och Wychowanie

  Korzystam z terminarza i nie wyobrażam sobie pracy bez planowania 🙂 Pozdrawiam

 • Piękny przejrzysty planner. 🙂

 • Dorota Adam

  Świetny, prosty i czytelny 😉

Close