fbpx

66 pomysłów na prezent

Emocje po wczorajszych mikołajkach jeszcze nie opadły, a już za trzy tygodnie kolejny powód do obdarowania naszych bliskich. Dla niektórych z Was to kolejny powód do zmartwień i żmudne poszukiwania idealnych upominków. W moich domu 6 grudnia Mikołaj pozostawia symboliczne upominki. Dopiero w Wigilię czekają na nas właściwe prezenty. Chociaż nigdy nie szalejemy z wielkością prezentów, staram się, aby prezenty dla bliskich były zarówno funkcjonalne, jak i cieszyły oko.

Poszukując prezentów, przepadłam w otchłaniach internetowej przeglądarki. Znalazłam mnóstwo pomysłów na świąteczne prezenty, dlatego postanowiłam się nimi z Wami podzielić.

Jak znaleźć prezent, który przypadnie do gustu osobie, którą chcemy obdarować, a przy tym nie zyskać siwych włosów na głowie i ominąć przedświąteczną gorączkę?

→ Moim patentem na szukanie idealnego prezentu jest stworzenie prostej mapy myśli! Weź kartkę papieru, połóż ją poziomo, a na środku napisz imię osoby, dla której poszukujesz upominku. Poszukaj wszystkich słów, które kojarzą ci się z tą konkretną osobą. Możesz zapytać również innych, z czym lub z kim kojarzy im się wybrana osoba. Dzięki temu znajdziesz kategorię, w której powinieneś(powinnaś) szukać upominku, a nawet konkretny produkt, który może okazać się świetnym prezentem.

→ Nie bójcie się pytać wprost o wymarzony prezent. Często mam na swojej liście zakupów przedmioty, które chciałabym mieć, ale nie było jeszcze okazji, aby je zakupić. Dostanie ich w prezencie to super sprawą.

Jak zaoszczędzić robiąc zakupy świąteczne ?

Moim przepisem, by nie zbankrutować przed świętami, jest po prostu planowanie zakupów z dużym wyprzedzeniem. W tym roku pierwsze zakupy poczyniłam już we wrześniu. Dużo łatwiej i przyjemniej wydawać mniejsze kwoty, ale w dłuższym przedziale czasu.

Większość zakupów wykonuje przez internet. Zanim sfinalizuje zakupy, zawsze szukam czy w danym czasie sklep nie oferuje kuponów rabatowych. Korzystam przy tym z serwisu Picodi.
Na serwisie Picodi znajdziecie mnóstwo sklepów, z przeróżnych kategorii. Kupując świąteczne prezenty, warto korzystać z tego serwisu. Pozwoli to zaoszczędzić Wam część pieniędzy, nie rezygnując z wymarzonych upominków dla najbliższych.

Po tym długim wstępie mogę Was w końcu zaprosić na moje propozycje prezentów.

66 pomysłów na prezent
Zapraszam! 

 

Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca i znaleźliście idealne prezenty.
Close