Święta to czas pełen magii, czarów i radości. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie i miłości. Kilka chwil przy roziskrzonej choince pozwala nam zapomnieć o troskach życia codziennego. Największą radość sprawiają nam uśmiechnięte twarze naszych bliskich.

W tym roku chciałabym przygotować się do nich z Wami. Już pierwszego grudnia opublikuje pierwszy tutorial, dzięki któremu wyczekiwanie na święta będą jeszcze przyjemniejsze. Codziennie aż do kulminacyjnego momentu Bożego Narodzenia.

Mnóstwo pomysłów na szybkie i tanie dekoracje, inspiracje świątecznych upominków, pomysły na pakowanie upominków, wpisy gościnne . To wszystko i wiele innych niespodzianek przygotowałam dla Was na nadchodzący miesiąc.

Każdego dnia otwierajcie kolejne okienko z mojego wirtualnego kalendarza adwentowego. Wspólnie odliczajmy kolejne dni do magicznych chwil z najbliższymi. Dzielcie się Waszymi pomysłami, inspiracjami i daniami popisowymi, którymi skradliście serca domowników. Stwórzmy razem największe miejsce inspiracji, prawdziwą skarbnicę pomysłów.

Ps. Jeżeli są wśród Was osoby mające pomysł na bożonarodzeniowy wpis i chciałybyście dołączyć do mojego kalendarza adwentowego, zapraszam! Zostaw po sobie ślad w komentarzach lub na fb. Nie ingeruje w gościnne tematy. Możecie podzielić się tym, w czym czujecie się najlepiej.