Potraficie wyobrazić sobie Święta bez zapachu zielonej choinki? Ja nie! Choć tradycyjna choinka w moim domu pojawi się dopiero kilka dni przed Wigilią, akcentów związanych z tym symbolem nie może zabraknąć. Dzisiaj przygotowałam dla Was trochę inną wersję świątecznego drzewka, a raczej lasu.

JAK STWORZYĆ TRZY DEKORACYJNE CHOINECZKI ?

Ich wykonanie jest banalnie proste, a efekt końcowy od razu wprowadza we wnętrzu świąteczny klimat. Z tekturki wycinamy trzy trójkąty, a następnie do każdego z nich przyklejamy włóczkę lub sznurek dookoła. Patyki to dary lasu, które osuszyłam i za pomocą nożyka pozbyłam się kory. Klejem na gorąco łączymy patyki i trójkąty. Następnie dolny brzeg każdej choineczki ozdobiłam gałązkami, szyszkami i bombkami. Na koniec ustawiamy wszystkie trzy choinki i przyklejamy patyki do drewnianego plastra. Podstawę dekoracji możesz ozdobić według własnego uznania.

 

Jestem ciekawa, bez jakich dekoracji nie wyobrażacie sobie Świąt ? Kiedy jest najlepszy czas na wprowadzenie świątecznych akcentów ? Co według Was wprowadza świąteczny klimat ? Koniecznie podzielcie się w komentarzach swoimi sprawdzonymi dekoracjami ?

Ściskam!


Ps. W każdy projekt wkładam bardzo dużo pracy, abyście mogli czerpać jak najwięcej inspiracji i realizować własne DIY. Chciałabym, aby ten wpis trafił do jak największej ilości osób, które lubią wykorzystywać swoją kreatywność w życiu codziennym. Dlatego mam do Ciebie małą prośbę. Jeśli uznasz moje DIY za przydatne i ciekawe – proszę podziel się nim z innymi.

Możesz to zrobić, udostępniając link do wpisu na Fb, oznaczając mnie na swoim INSTASTORY, czy po prostu podsyłając znajomym.