Maj nie był dla mnie łaskawy. Początkiem miesiąca zaskoczyła mnie zimowa pogoda, która mocno osłabiła moją motywację i chęci do działania. Mimo to udało mi się zrealizować największy cel na ten miesiąc – skończyć remont sypialni. Zniknęły mocne kolory, teraz jest szaro, czysto i przejrzyście – tak jak lubię! Nie sądziłam, że tak niewielkie zmiany, jak kolor ścian, mogą w tak dużym stopniu odmienić moje samopoczucie. Teraz pozostał mi tylko wybór dodatków, ale to sama przyjemność :)

W czerwcu czeka mnie dużo pracy m.in. tutaj, na blogu. Mam ogromne wyrzuty sumienia, patrząc na listę projektów i wpisów, które chciałam zrealizować w maju. Niestety na niektóre sytuacje nie mamy wpływu i ciężko mi było skupić się na blogowaniu, kiedy wokół panował istny harmider. Warto czasem odpuścić, żeby cieszyć się tym, co mamy. A Tobie jak minął maj ?

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W plannerze na głównym planie znajduje się kalendarium, które ułatwi Wam rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możecie zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Wam osób, o których nie chcecie zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz zapisać go również w nowej rubryce PLANY NA CZERWIEC, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz.

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej. Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

 

Kilka informacji technicznych :

Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło <3

Przed wydrukowaniem zaznacz opcję dopasuj do stronyaby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hashtagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

 

czerwiec-kalendarz planner-czerwiec

 

CHCESZ POBRAĆ PLANNER?

[ KLIKNIJ TUTAJ ]

Podoba Ci się mój planner? Podziel się nim z przyjaciółmi na FB! 

Jeśli korzystasz z moich małych pomocników w organizacji czasu – będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage na FB. Dzięki temu nigdy nie przegapisz nowych wpisów i ciekawostek za kulis.

 

Miłego planowania !

Edyta