Do oficjalnego nadejścia wiosny pozostało już tak nie wiele. Ale ja już czuję jej obecność. Jeśli nie zdążyliście zrealizować swoich postanowień noworocznych, to wiosna jest idealnym momentem na wypełnienie zaległości. Ja właśnie odkopałam mój rower z piwnicy i już nie mogę się doczekać rowerowych wycieczek. Wykorzystajcie ostatni tydzień lutego, aby zaplanować kolejny jeszcze lepszy miesiąc. Pamiętajcie jednak, aby Wasze plany i cele nie zostały jedynie na papierze.

kalendarz na marzec

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W plannerze na głównym planie znajduje się kalendarium, które ułatwi Wam rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możecie zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Wam osób, o których nie chcecie zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz zapisać go również w rubryce PRIORYTETY, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz..

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej. Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

kalendarz marzec
Kilka informacji technicznych:

? Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

? Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło ?

? Przed wydrukowaniem zaznacz opcję dopasuj do strony, aby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

? Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

? Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hasztagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

CHCESZ POBRAĆ PLANNER? KLIKNIJ TUTAJ

A jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi pomysłami zapraszam Cię na mój fanpage na FBKLIK

marzec planner
Mam nadzieję, że mój planner umili Wam planowanie miesiąca. Jeśli coś nie działa lub chcielibyście zmienić wygląd plannera, koniecznie napiszcie mi w komentarzach.

Miłego planowanie! Do następnego.
Edyta