Aj! Gdzieś chyba zawieruszył mi się wrzesień. Jeszcze żyje wspomnieniami o pięknym lecie i wakacyjnych wojażach, a tutaj na horyzoncie pojawił się październik. Pomimo tego, że uwielbiam ciepłe lato i strasznie będę za nim tęsknić, a deszczowa pogoda działa na mnie depresyjnie, cieszę się z nadchodzących miesięcy.

Wrzesień był dla mnie trochę przedłużeniem wakacji, niby wróciłam do przyziemnych spraw, ale pracowałam na minimalnych obrotach. W październiku wracam na studia i rozpoczynam kilka ekscytujących projektów. Na samą myśl mam gęsią skórkę!

Pogodziłam się z tym, że pogoda w Polsce nie zawsze jest taka, o jakiej marzymy, ale nie warto na nią narzekać, bo i tak nic tego nie zmieni. Już się nie mogę doczekać leśnych wędrówek w poszukiwaniu grzybów, spacerów po parku, kieszeni wypchanych kasztanami. Ach! Jesień też może być przecudna, trzeba ją tylko dobrze wykorzystać. 

Zaplanujcie ten miesiąc i cieszcie się z wykonanych zadań! 

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W tym miesiącu trochę odświeżyłam wygląd plannera. Na głównym planie nadal pozostaje kalendarium, które ułatwi Ci rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możesz zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Tobie osób, o których nie chcesz zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka Cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz stworzyć nową rubrykę PLANY NA SIERPIEŃ i zapisać go również w tym miejscu , dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz.

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej.

Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

 

Kilka informacji technicznych :

Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło <3

Przed wydrukowaniem zaznacz opcję „dopasuj do strony” bądź „zmniejsz do rozmiaru strony”, aby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

➤ Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hashtagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

 

CHCESZ POBRAĆ PLANNER?

[ KLIKNIJ TUTAJ ]

 

Podoba Ci się mój planner? Podziel się nim z przyjaciółmi na FB! 

Jeśli korzystasz z moich małych pomocników w organizacji czasu – będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage na FB. Dzięki temu nigdy nie przegapisz nowych wpisów i ciekawostek za kulis.

 

 

 

Ściskam!