Czasem nie dostrzegamy, ile możemy ofiarować innym. Chciałabym, aby nastały czasy, kiedy nikt nie musiałby zachęcać ludzi do pomagania. Każdy z własnej woli powinien czuć potrzebę pomagania. Wzbudźmy w sobie ten nawyk. Coraz częściej powstają tak fantastyczne akcje, jak np. ta – SETKI SŁONI DLA DZIECIAKÓW .

Na naszą pomoc czekają podopieczni Fundacji SŁONIE NA BALKONIE, najmłodsi pacjenci oddziałów psychiatrycznych. Mimo młodego wieku często mają już za sobą próby samobójcze. Wiele z nich dorasta w rodzinach zastępczych lub przebywa w placówkach opiekuńczo wychowawczych. 

Statystyki nie kłamią. Najchętniej czytanymi wpisami na moim blogu są teksty na temat szycia. Dlatego wiem, że jest tutaj mnóstwo wielbicieli szycia. Kreatywne dusze pokażcie, że macie wielkie serducha. Wystarczy, że stworzysz słonika i prześlesz go na adres fundacji. 

 

Fundacja SŁONIE NA BALKONIE
ul. Piotrkowska 17 A lok.8
Łódź 90-407
Pamiętaj, aby dopisać : konkurs SETKI SŁONI DLA DZIECIAKÓW

 

Moja przygoda z szyciem to idealny dowód na to, że nie musisz znać wszystkich funkcji maszyny do szycia, ani być profesjonalistą. Dużo bardziej liczy się cel i chęć uszczęśliwienia drugiej osoby. Słonika możesz zrobić z filcu, materiału czy włóczki – byle tylko był bezpieczny dla dzieci.

Jeśli nadal w twojej głowie nie zrodził się pomysł na słonika, możesz skorzystać z szablonu, który udostępnia fundacja, aby ułatwić ci to zadanie.

POBIERZ SZABLON 

Dodatkowo stworzyłam na Pinterest tablicę pełną inspiracji. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Możesz mieć pewność, że słonik trafi do najlepszego właściciela i pozwoli wnieść trochę radości do dziecięcego świata. Dodatkowo masz szansę powalczyć o fantastyczne nagrody. Jedną z nich jest marzenie każdego wielbiciela szycia, czyli maszyna z wieloma funkcjami. 

Jeśli chcesz poznać więcej informacjo na temat fundacji i jej podopiecznych koniecznie zajrzyj TUTAJ

To co mogę na Was liczyć ? 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=w1CkE3uQuis