Wiosna zdecydowanie mocniej daje mi powera do działania niż Nowy Rok. Niestety pierwsze dni, tak długo wyczekiwanej wiosny, wcale nie przyniosły dużej dawki motywacji i energii do pracy. Wręcz przeciwnie. Cały dzień panuje półmrok, a ja wracając z uczelni, mam ochotę jedynie wskoczyć pod kołdrę z kubkiem gorącej czekolady. Wystarczy tego narzekania!

Wybaczam Ci wiosno, ale daje Ci jeszcze kilka dni na przebudzenie ze snu zimowego, a później przybywaj ze zdwojoną siłą. Pogoda pogodą, ale kolejny miesiąc trzeba zaplanować. W marcu niestety zbyt dużo wzięłam na siebie i aż mi wstyd, że na blogu pojawił się tylko jeden wpis. Pracowanie nad kilkoma projektami naraz to nie najlepszy pomysł. W kwietniu planuje zmienić trochę taktykę działania i na każdy tydzień planuje tylko jeden większy projekt. Mam nadzieję, że uda mi się wypracować w ten sposób regularność na blogu.

 

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE ?

W plannerze na głównym planie znajduje się kalendarium, które ułatwi Wam rozplanowanie całego miesiąca. Pozostawiłam również miejsce na odhaczanie zadań, które chcemy wykonać w czasie trwania danego miesiąca. Dodatkowo wygospodarowałam trochę miejsca na różne indywidualne notatki, w którym możecie zapisać daty urodzin lub imienin bliskich Wam osób, o których nie chcecie zapomnieć.

Jeśli w tym miesiącu czeka cię ważne wydarzenie, dodatkowo oprócz wpisania go w odpowiednie okienko dnia miesiąca, możesz zapisać go również w rubryce PRIORYTETY, dzięki czemu na pewno o nim nie zapomnisz i dobrze się do niego przygotujesz.

Dobra rada! Planner nie bez powodu pozostawiłam w wersji czarno-białej. Podczas planowania korzystaj z cienkopisów, zakreślaczy i naklejek. Świetnie sprawdzą się również kolorowe washi tape. Sprawy służbowe zaznaczaj innym kolorem niż wydarzenia rodzinne, to zdecydowanie pomoże Ci w organizacji twoich zadań.

planner kwiecień

Kilka informacji technicznych :

Plik PDF zapisany w formacie A4. I to właśnie w tym formacie najlepiej go wydrukować.

Plik przeznaczony jest do użytku prywatnego, możesz śmiało go udostępniać, ale nie sprzedawaj. Udostępniając, pamiętaj o pozostawieniu linku do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło <3

Przed wydrukowaniem zaznacz opcję dopasuj do stronyaby planner wydrukował się prawidłowo, na całej stronie.

Nie zmieniam kolorów ani rozmieszczenia na plannerze na żądanie. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie, dzięki którym będę mogła ulepszać swoje projekty.

Jeśli zdecydujesz się pobrać mój planner, koniecznie daj mi znać, wyślij zdjęcie na maila. Możesz również dodać zdjęcie na Instagram, ale nie zapomnij o hashtagu #dekorujchwile i oznaczeniu mnie @dekorujchwile, abym mogła zobaczyć twoje zdjęcie.

kalendarz kwiecień

CHCESZ POBRAĆ PLANNER?

[ KLIKNIJ TUTAJ ]

Podoba Ci się mój planner? Podziel się nim z przyjaciółmi na FB! 

Jeśli korzystasz z moich małych pomocników w organizacji czasu – będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage na FB. Dzięki temu nigdy nie przegapisz nowych wpisów i ciekawostek za kulis.

Dekoruj chwile

Miłego planowania!

Edyta