Tydzień nowego roku już za nami. Jak się czujecie? Ostro wzięłyście się za realizację swoich postanowień noworocznych, a może wcale nie przywiązujecie do nich zbyt dużej uwagi? Dla mnie czas biegnie jeszcze szybciej niż w 2016 roku. W uszach jeszcze huczy od sylwestrowych fajerwerk, a na kalendarzu skreślony pierwszy tydzień stycznia. No właśnie kalendarzu! Moimi faworytami są przejrzyste, minimalistyczne egzemplarze, które idealnie dopasują się do mojego wnętrza. Dzięki temu nie tylko ich funkcjonalność mi odpowiada, ale również cieszą oko.

W poszukiwaniach odpowiedniego kalendarza zajrzałam do najciemniejszego zakamarka polskiej blogosfery. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Obok każdego kalendarza znajdziecie nazwę bloga, z którego zupełnie za darmo możecie pobrać wybrany kalendarz. Mimo wyraźnego nacisku na słowa za darmo pamiętaj przynajmniej o miłym komentarzu dla autorki, która włożyła mnóstwo pracy w stworzenie tak pięknego projektu.

MÓJ PRZEGLĄD KALENDARZY DO POBRANIA I DRUKU, STWORZONYCH PRZEZ POLSKIE BLOGERKI : 

1. CREATIVE LIGHT

 

2. MY PINK PLUM

3. SIMPLIFE

4. PIAFKA

7. KAROGRAFIA

8. XAVILOVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
9. TOMITOBI

10. LECI BOCIAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
11. PRACOWNIA BAJKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
12. MADL-LEN

Jestem ciekawa, który z kalendarzy najbardziej przypadł Ci do gustu? Skusisz się na któryś? Mam nadzieję, że niejeden z nich zawiśnie w Waszych mieszkaniach lub przyozdobi biurko.

To dopiero pierwsza odsłona nowej serii na moim blogu. Co pewien czas będą pokazywać Wam polskie, ambitne kobiety, które dzięki swojej pasji umilają nam codzienność, inspirują i motywują do działania! Jesteście ciekawi kolejnych odsłon?
Miłego dnia!
Edyta