W końcu możemy cieszyć się upałami, dorównującymi tym na południu Europy.  To idealny czas, aby zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu. Od dłuższego czasu planujesz spotkać się z przyjaciółmi lub zbliżają się urodziny twojej pociechy ?

Nie zwlekaj ! Zobacz jak w łatwy sposób stworzyć zaproszenie idealnie pasujące do przyjęcia w stylu garden party.

Czego potrzebujesz ?

  • kolorowy papier
  • klej
  • nożyczki
  • cyrkiel
  • długopis
  • guzik + igła i nitka

Jak wykonać biedronkowe zaproszenie ?

1. Zacznij od wycięcia niezbędnych elementów. Do wykonania zaproszenia będziesz potrzebować dwóch czerwonych kół i jednego białego o tej samej średnicy (ok. 14 cm).

Do narysowania idealnego koła warto użyć cyrkla, ale spokojnie poradzisz sobie również bez niego (poszukaj podstawki od doniczki lub talerzyka).

Dodatkowo potrzebujemy jednego mniejszego koła w kolorze czarnym i kilku jeszcze mniejszych, które posłużą nam za kropki.

2. Na białym kole umieszczamy komunikat dla gości. Powiadom ich o miejscu i dacie przyjęcia. Kiedy treść zaproszenia jest już gotowa, od zewnętrznej strony przyklej do niej czarne kółko.

3. Jedno z czerwonych kół zegnij na pół i przetnij na dwie równe części.

4. Do każdego ze skrzydełek przyklej po kilka czarnych kropek. Następnie za pomocą igły i nitki przyszyj guzik, tak aby połączyć oba skrzydła.

5. Na koniec całość przyklej na drugie z czerwonych kół i gotowe !

Teraz pozostało powtórzyć te czynności kilkukrotnie i można zapraszać gości.

Jestem ciekawa, w jaki sposób Wy zapraszacie gości ? Tworzycie samodzielnie zaproszenia ? A może idziecie z biegiem czasu i decydujecie się na wysłanie SMS-a ?

 

Bądźmy zawsze w kontakcie ! Polub moją stronę na FB i otrzymuj informację o każdym nowym wpisie.